Chata body

Chata se nachází v Josefově Dole, místní části Dolní Maxov č.p. 227. Lyžařský areál na Tanvaldském Špičáku je vzdálen cca 4 km, v blízkosti se nachází několik menších vleků (Bukovka 850 m aj.). Dostupné jsou též běžecké terény, napojené na Jizerskou magistrálu.

Ubytování nabízíme ve dvou čtyřlůžkových a jednom šestilůžkovém pokoji, některé mají koupelnu či sprchový kout, jinak jsou k dispozici 3 WC a koupelna na patře. Dům je kompletně zrekonstruován a nově zařízen, topení je plynové, teplá voda teče i v kuchyni po celý den. K dispozici je kuchyňka s dvěma ledničkami a mrazákem, dvěma plynovými sporáky, elektrickou troubou, mikrovlnnou troubou, vybavená veškerým potřebným nádobím a společenská místnost - jídelna se satelitní televizí, videem a knihovničkou s detektivkami. V letním období se dá jíst a pít i venku na zahradě. Pro kuřáky je k dispozici malá příjemná kuřárna.

Po celou sezónu možnost parkování na vlastním parkovišti přímo u objektu.

Nabízíme také možnost pronájmu celého objektu - ideálně pro 12-14 osob, po domluvě i max. 18 - možnost zajímavých slev.

V domě se může nepravidelně vyskytovat správce či rodina majitelů - jejich provoz je zcela oddělen od prostoru pro rekreanty.

Těšíme se na vás - přijeďte a nebudete litovat!